pondělí 6. října 2014

Firemní jazykové kurzy jsou prospěšné oběma stranám

Firemní jazykové kurzy jsou prospěšné oběma stranám


Pokud přemýšlíte nad investicí, která by co nejlépe zhodnotila Vaši firmu a zároveň byla prospěšná i zaměstnancům, tak právě pro Vás jsou firemní jazykové kurzy. Fir​emní jazykové kurzy splňují všechny Vaše představy. Firmě se tím otevřou nové možnosti zahraničního obchodování na profesionální úrovni a zaměstnancům nejen, že zvednete kvalifikaci, ale zábavnou formou podpoříte i vzájemné vztahy a spolupráci na pracovišti.Firemní jazykové kurzy udržují zaměstnance v jazykové kondici


Známe to všichni, přestože např. angličtinu a němčinu máme uvedenou v životopise na špičkové úrovni, čím méně tyto jazyky používáme, tím rychleji zapomínáme slovíčka a tím pádem i získáváme nejistotu v cizojazyčné komunikaci. Firemní jazykové kurzy tomu snadno zabrání. I když nejsou někdy povinné, zaměstnanci se jich velmi rádi zúčastňují.  Nemusejí nikam chodit, protože firemní kurz přijde za nimi, a navíc představuje příjemné zpestření pracovní doby.

Efektivní podpora spolupráce a přátelských vztahů


Mimo zvyšování jazykových dovedností firemní jazykové kurzy podporují také vztahy a efektivitu spolupráce ve skupině. Záleží na velikosti skupinek, do kterých se zaměstnanci rozdělují, ale tím, že jsou ve zcela jiných pozicích, než je tomu v běžném pracovním procesu, mají příležitost lépe se poznat, což výrazně přispívá k přátelské atmosféře, která se přenáší hlavně do vnějších vztahů s ostatními zákazníky. Vždyť do příjemného prostředí se každý rád vrací.

Firemní jazykové kurzy tak s sebou nesou samá pozitiva. Firma tím získává zákazníky, nevšední přátelské vztahy, ale také možnost srovnání a inspirace v daném oboru s postupy v zahraničí. Naproti tomu zaměstnanci tak mají jedinečnou příležitost v pracovní době získat opravdu kvalitní jazykové znalosti v oboru, které Vám mohou pomoci k lepšímu platovému ohodnocení, ale také k nečekaným kontaktům.

Máte-li v plánu sjednat si firemní jazykový kurz, rozhodně doporučuji jazykovou školu "Domluvte se", která nabízí kurzy přesně na míru Vašim a firemním potřebám.Žádné komentáře:

Okomentovat